PARALEL OTURUMLAR


Seda Mızraklı Ferik–KREA

Seda Mızraklı Ferİk–KREA /

Boğaziçi Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler ve İşletme okumuştur. Yeditepe Üniversitesinde MBA e devam etmiştir. Colgate-Palmolive, Beymen Satış ve Pazarlama bölümlerinde yönetici olarak çalıştıktan sonra, Turkcell de Direct Marketing Departmanı’nı kurmuş ve 4 yıl yönetmiştir.


Aycan Ferik – KREA

Aycan Ferİk – KREA /

Aycan Ferik, Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden dereceyle mezun olduktan sonra İngiltere’de Cambridge Üniversitesi’nde Ekonomi doktorası yaptı.


Behiye Ersin Arsan

Behİye Ersİn Arsan /

Kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştırmak için yenilikçi ve güvenilir ürünler sunan Arzum’un Pazarlama Direktörü, Behiye Ersin Arsan, 2010 yılında Kraft Foods’ta Pazarlama Direktörü olarak görev aldı. Behiye Ersin Arsan, 2011-2012 yılllarında Kraft Foods’ta Ticari Pazarlama ve Entegrasyon Direktörü olarak görevine devam etti.


Emin Çapa

Emİn Çapa /

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Emin Çapa, lisansüstü eğitimlerinin ikisini de Avrupa Birliği üzerine yaptı.


Fulya Durmuş & Özgür Kurtuldu

Fulya Durmuş & Özgür Kurtuldu /

Fulya Durmuş

2001'de katıldığı GfK Türkiye'de 2005 yılına kadar gerçekleştirilen projelerde takım liderliğini yapan Fulya Durmuş, değişen müşteri ihtiyaçlarına hizmet eden modeller geliştirilmesinde ve uygulanmasında aktif görev aldı.
Özgür Kurtuldu

Özgür Kurtuldu, 2009 yılından bu yana GfK Türkiye'de Vodafone Key Account Takımı Araştırma Yöneticisi'dir ve Vodafone için ileri istatistik çalışmalarını yönetmektedir.Yeşim Koçyiğit & Esra Zeynep Kırımlı & Müge Vardar

Yeşİm Koçyİğİt & Esra Zeynep Kırımlı & Müge Vardar /

Yeşim Koçyiğit

Yeşim Koçyiğit, Simmons College Boston'da, Yöneticiler için MBA programına katıldı.

Esra Zeynep Kırımlı

2008'den itibaren GfK Türkiye'de çalışan Esra Zeynep Kırımlı, sektörde geçirdiği 13 yıl içerisinde hızlı tüketim ürünleri, otomotiv, perakende, finans ve medya alanlarında hem Türkiye'de hem de uluslararası arenada projeler yürüttü.
Müge Vardar

Müge Vardar, pazar araştırması kariyerine 2001 yılında GfK Türkiye'de Uzman Yardımcısı olarak başladı.Metin Kahraman

Metİn Kahraman /

1998 yılından beri internet sektöründe aktif olarak yer alan Metin Kahraman, 2008 yılına dek sektörün önde gelen dijital ajanslarında proje yöneticisi olarak görev yaptı.


Bilgin Özkan

Bİlgİn Özkan /

Bilgin Özkan, 2002 yılında Alman Lisesi’nden, 2007 yılında da Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’nden mezun olmuştur.


Tanyel Yılmaz

Tanyel Yılmaz /

Tanyel Yılmaz, Bursa Erkek Lisesi ve ardından Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni bitirdi. Cumhuriyet gazetesi Ankara bürosunda gazeteciliğe başlayan Yılmaz, daha sonra Güneş gazetesi, İnter Star, Kanal D, Show TV, CNN Türk gibi kanallarda muhabirlik, editörlük, haber müdürlüğü, yapımcılık ve Ankara temsilciliği gibi görevlerde bulundu.


Oya Canbaş

Oya Canbaş /

Oya Canbaş kariyerine 1997’de Araştırma ve Medya Asistanı olarak Gilette Türkiye’de başladı.


Asena Yalınız & Sabanur Kıraç

Asena Yalınız & Sabanur Kıraç /

Asena Yalınız

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünde 1990 yılında mezun olduktan sonra ESDA A.Ş.’de Araştırma Asistanı olarak çalışmaya başladı. 1993 yılında İnsan Kaynakları Asistanı olarak göreve başladığı Çayeli Bakır işletmeleri A.Ş. (ÇBİ)’de 1994-1998 yılları arasında İnsan Kaynakları Müdürü görevini yürüttü.

 Sabanur Kıraç

Lise eğitimini Tarsus Amerikan Lisesi’nde, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nde, yüksek lisans eğitiminiyse Reklam ve Marka Yönetimi alanında tamamlayan Sabanur Kıraç, çalışma hayatına gazeteci olarak başlamıştır.Hasan Alsancak

Hasan Alsancak /

Hasan Alsancak 1992 Polis Akademisi mezunu olup, ABD'de Virjinya Ünivestesi’nde yüksek lisans programına katıldı.


Emre Günerman

Emre Günerman /

1993 yılında Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Günerman, Procter&Gamble’da sistem analisti olarak iş yaşamına başlamıştır.


Ebru Çapa / Sertan Eratay /Hakkı Arıkan / Esra Uşaklı / Aycan Ferik

Dİgİtal Marketing’te Başarı HİkayelerİAhmet Akın

Yenİ Geleneksel Medya

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Ahmet Akın, University of Rochester Simon Business School’da MBA eğitimini tamamladı. İş hayatına 1995’te Beymen’de başladıktan sonra AK’S Perakende Danışmanlık’ta perakende sektöründe çalışmaya devam etti.

Yukarı Dön

MCT Danışmanlık A.Ş ve Eventus Organizasyon Fuarcılık ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenen her türlü organizasyondaki sunum ve demeçler, şirketimiz görüş ve politikası ile ilgili olmayıp, tamamen konuşmacıların kişisel bilgi ve görüşlerini yansıtmaktadır.